Operatív Csoportok Tagfelvétele

BEKÜLDTE  Super User 2014. március 10., hétfő 11:36

Kedves Hallgatók!

A tavalyi évben a Gépész Szakkollégium rengeteg változáson ment át, melynek következtében a szerkezeti felépítésünk megváltozott. A szerkezeti változásoknak köszönhetően több új csoport is felállt, mint például a jogi, pályázati, rendezvény és marketing csoport. Ezen csoportok a jövő félévre tagfelvételt hirdetnek, minden érdeklődő Hallgatónak.

Most sokatoknak megfordul a fejetekben, hogy miért is jó ez, hisz újabb elfoglaltság, újabb felelősség stb. DE mindezek mellett a következőket kínáljuk:

• Plusz tapasztalat (melyet a CV/motivációs levélbe írva előnyhöz juthattok),
  • Jó társaság,
  • Csapatépítők,
  • Kapcsolatépítés (az adott csoportnak megfelelően),
  • Tréningek (az adott csoportnak megfelelően),
  • Jó szervező- és kommunikációs készség (Rendezvény)
  • Részt vehetsz az általad szervezet eseményeken (Rendezvény)
  • Vállalkozni kívánó diákoknak elengedhetetlen tapasztalatokat szerezhet (Jogi)

Ha ezek felkeltették az érdeklődésedet olvass tovább a pontos részletekért, ha nem, akkor tekerj a levél végére, ahol a jármű csoportról olvashatsz információkat.

Pályázati csoport:

Feladatunk a Szakkollégiumi pályázatokon kívül, Szakosztályok pályázatírásában segédkezni. Ezen kívül hosszútávú terveink közt szerepel egy pályázati adatbázis felállítása, melyben a Szakkollégiumot és szakosztályokat érintő pályázati lehetőségeken kívül a diákokat érintő pályázatokat is összegyűjtenénk. Ezzel segítve minden Gépészkari hallgató mindennapjait.

Meghirdetett helyek száma: 5 fő.

Jogi csoport:

Elsődleges feladata, hogy a szervezet SZMSZ-ét karban tartsa. Emellett támogatnia kell a GSZK menedzsment munkáját a pályázatokkal, esetleges megbízási szerződésekkel kapcsolatosan. A csoport középtávú céljai között szerepel, hogy az alapítani kívánt civil szervezet, mint jogi személy működési feltételeihez, valamint alapításához szükséges dokumentumokat a hatályos törvényi szabályozásnak megfelelően elkészítse. A szervezet céljait a GSZK gondozó intézményének (BME) megfeleltesse.
Elsősorban ambiciózus, józan gondolkodású, felvilágosult, széles látókörű hallgatók jelentkezését várjuk, akik szellemi fejlődésük érdekében az egyetemi kötelezettségeiken túl, plusz munkát hajlandóak befektetni.

Előnyt jelent: a civil és/vagy hallgatói szervezetek működtetésében, kereskedelmi, vagy megbízási szerződésekkel, valamint civil jogi ismeretekben szerzett tapasztalat.
Meghirdetett helyek száma: 2 fő.

Rendezvény csoport:

Feladata megszervezni a Gépész Szakkollégium minden rendezvényét, többek között a GSZK Konferenciát, Nyílt hetet, Szakesteket, üzemlátogatásokat. A szervezők feladatai közé tartozik (a teljesség értéke nélkül) a helyszín lefoglalása, meghívók elküldése, programok előkészítése, rendezvény meghirdetése, catering intézése.

Előnyt jelent: korábban szerveztél valamilyen rendezvényt vagy akár nagyobb baráti összejövetelt, de ha csak széket pakolnál, akkor is szeretettel várunk.
Meghirdetett helyek száma: 3+ fő.

Marketing-csoport:

A Marketing Operatív csoport feladata a GSZK arculatának kialakítása és kommunikációjának tudatos szervezése. Szükséges kompetenciák: kreativitás, precizitás és proaktivitás.

Meghirdetett helyek száma: 4 fő

• Grafikai munkák, plakátok, kiadványok, szóróanyagok készítésére: 1 fő
  • Megbeszélések, tárgyalások anyagának előkészítésére: 1 fő
  • Szponzorációs tevékenység koordinálása: 1 fő
  • Információs csatornák kezelése, hírlevelek összeállítása: 1 fő

Jármű Csoport:

Ezen kívül szeretnénk felhívni a figyelmeteket a tavaly alakult Jármű csoportra, mely úgy szintén tagfelvételt hirdet.
A Jármű csoport célja a járműtervező illetve -építő csapatok támogatása, az utánpótlás biztosítása.

Következő félévben kitűzött célok: rendszeres foglalkozás elindítása: CAD szoftverek bemutatása pneumobil tervezésén keresztül; előadások szervezése járműipar témakörében; Shell Eco-marathonos projekt elindítása; eddigi csapatainkkal való kapcsolattartás.
Előny, ha jártas vagy a pneu-, elektromobil, vagy más autó- illetve motorverseny témakörben. Részt vettél ilyen csapatban, DE nem feltétel. Most viszont menedzselési feladatokat kell majd ellátni. Olyan ember kell tehát, aki megfelelő szakmai rálátásával segíteni képes a csapatok munkáját, azok menedzselésével.
Meghirdetett helyek száma: 2 fő.

Ha valamelyik felhívás felkeltette az érdeklődésedet ne habozz, JELENTKEZZ a megadott email-címen! Tárgynak írd be: csoport_tagfelvétel, írj pár sort, hogy mennyire érdekel és küld el.

Üdvözlettel:
Karácsony Gábor